Ekibimiz

Osman YAVUZ
Osman YAVUZ

Ajans Başkanı

Ahmet YAVUZ
Ahmet YAVUZ

Genel Koordinatör

Ümit TEKE
Ümit TEKE

Prodüksiyon

Mücahit ÜNÜVAR
Mücahit ÜNÜVAR

Yazılım Geliştirici

Merve ÖZDEMİR
Merve ÖZDEMİR

Grafiker

Hakkımızda

Medyavuz Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri; daha önce Yavuz Reklam ve Pazarlama (1986), Nun Reklam Ajansı (1993) ve Aktif Medya (1996)'nın kurucu üyesi Osman Yavuz tarafından 2005 yılında kuruldu.

Yıllarca ajans işletmiş, sektörü iyi tanıyan ve ilklere imza atan Osman Yavuz, Konya'nın ilk Medya Planlama ve Satınalma ajansı açmak için karar alır. 2004 yılının başlarında başladığı çalışmalarını 2005 yılında tamamladı ve Medyavuz Danışmanlık Hizmetleri'nin açıldığını ilan etti.

Çalışmalarına ilk olarak yerel medyadan başlayarak farklı bir pencere açtı ve kısırlaşan yerel medya reklam pazarını canlandırdı, hareket getirdi. Bir ilki daha başarmış olmanın alkış sesleri başlamıştı fakat yerel medya ile yapılan alışverişlerde oluşan problemler düşündürüyordu. Amatörlükleri daha fazla görmezden gelemedi ve yerel medya satınalma hizmeteni durdurma kararı verdi. Diğer yandan ulusal medya planlama ve satınalmasına devam etti.

İşinde getirdiği başarılar sonucu müşterilerde oluşan memnuniyet bir tek ortak noktada toplanıyordu. Tam hizmet ajansı...

Bu konuda ısrar alan Osman Yavuz, 2007 yılında Medyavuz Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri olarak ismine küçük bir ekleme ile tam hizmet ajanslığına başlangıç verdi.

Medyavuz'un temel prensiplerinden biri olan "Ufuk büyük her iş, yapılabileceğinin en iyisi olmalı'nın temelleri o günlerde atılmaya başlandı. Müşteri portföyü dar tutulmaya çalışıldı, bir çok firmaya cevap verilemedi fakat bu sayede ajans daha az iş üzerinde yoğunlaşarak daha başarılı işlere imza attı.

Bir çok ajansın uyguladığı önce müşteri sonra kadro sıralamasını hep ters takip etti. Önce kadrolaşma sonra yeni müşteriler diyerek kadrosunu yavaş yavaş, alanında profesyonel çalışma arkadaşları ile sağlam taşlar üzerine inşa etti. Hem müşteri hem de personel olarak her zaman en iyileri burada oldu.

Sahip olduğu popülerlik ve liderlik Medyavuz'u hiç şımartmadı. İsmi anlaşılmayan departmanlar ve kalabalık ajans ortamı ile kafa karıştırmıyor, kendine has sade görünümü ile beğeni topluyor.

Medyavuz'u bu kadar iyi yapan, temel prensibin sürekli bilinçte yer alıyor olmasıdır. Temel prensip: reklam ajansı müşterisine imaj ve para kazandırmak, yaptığı çalışmaların en verimli ve en kaliteli olması için çalışır.

Kurumsal kimlikten maskota, medya planlamadan satınalmaya, internet sayfasından masa üstü yazılımlara, televizyon reklamlarından radyo reklamlarına, kampanya yaratmadan strateji planlamaya, basın ilandan açık hava reklamlarına, castingten organizasyona, fuarcılıktan fotoğrafçılığa kadar on parmağında on marifet bir reklam ajansı.

Bu dünyada herkese bi'fikir var!

Konya Reklam Ajansı